Lazer Markalama Makinesi

Lazer markalama makinesi ile metal, plastik ve ahşap yüzeylere yazı, logo, resim baskısı yaptırabilirsiniz. Lazer markalama makinesini genellikle hediye ürünleri üreten ve satışını gerçekleştiren firmalar satın almaktadır. Fakat sanayide üretimleri numaralandırmak için çoğu sanayi firmaları da kullanmaktadır.

Lazer markalama makineleri ile çakmak, anahtar, ahşap hediyelikler gibi ürünlerin üzerine ad soyad, güzel sözler yazdırabilirsiniz. Ya da bir musluk üreticisiyseniz ve üzerine markanızı yazdırmak istiyorsanız yine bu ürünlerimizi kullanabilirsiniz.

Watt farkı nedir?

Ürünlerde bulunan 20, 30, 50, 100 W ibareleri neleri ifade ediyor?

Watt ibaresi, lazer markalama makinelerinin güçlerini ifade etmektedir. Düşük watt ibareli ürünleri hafif kazıma yapabileceğiniz ürünlerin üzerinde kullanabilirsiniz. Eğer ki kazıması zor ürünler bulunuyorsa yüksek watt’lı ürünlerden almanız gerekmektedir.

Hangi sektörlerde kullanabilirsiniz?

  • Hediyelik eşya üreticisi
  • Sanayi tipi ürünlerin üretiminde
  • Metal ürünlere marka basımında
  • Ahşap yüzeyli ürünlerde
  • Plastik yüzeylere markalama yapma
  • Mücevher ürünlerinde
  • Yüzük içine ad soyad, tarih yazdırma işlemlerinde gibi bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Makine için sarf malzemesi kullanmak gerekiyor mu?

Lazer markalama makinesi sadece elektrik ile çalışmaktadır. Herhangi bir boya, mürekkep, kartuş ya da toz sıkıntısı yoktur. Tak-Çalıştır özelliklidir. 100.000 Saate kadar ömrü bulunmaktadır. Bilgisayara USB bağlantısıyla bağlanarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Divizör nedir? Ne için kullanılır?

Divizör, yüzük gibi yuvarlak ürünlerde baskı yapabilmenizi sağlar. Otomatik olarak yüzüğün dönmesini sağlar ve lazer baskı işlemi otomatik olarak gerçekleşmiş olur. Yüzüğün iç kısmına isim, tarih yazdırabilmenize olanak tanır.

Lazer Markalama Makinesi Fiyatları Nedir?

Lazer markalama makinesi fiyatları makinenin özelliğine ve ek olarak istediğiniz aparatlara göre değişmektedir. Makine özellikleri arasında Watt tercihleri yer almaktadır. Watt tercihi hangi ürünlere baskı yapacağınıza göre değişmektedir.